שעות פתיחה:
  • ה: 14:00 - 20:00
  • ו: 10:00 - 15:00
לנווט למקום באמצעות EasyDizi
צרו קשר עם מנהל היריד
X

צרו קשר עם מנהל היריד


אם מופיעה כאן תמונה, כתבו את הטקסט שמופיע בתמונה:
[recaptcha id:recaptcha theme:dark]

אופנת בגדי מעצבים בדיזנגוף סנטר

תחום האופנה הוא תחום ההולך ומתפתח מידי שנה:

קיימת תחלופה גבוהה של טרנדים, חידושים, כאשר המון חנויות בגדי מעצבים נוספות לקניונים כל הזמן. מעצבים חדשים נכנסים לתחום בקצב גבוה בתקווה להצליח ולזכות להקים חנות משלהם שבה ימכרו את סחורתם, יעבדו על העיצובים שלהם ויתפרנסו מכך- כך החלה תנועת בוטיק המעצבים.

אופנת בגדי מעצבים היא חלק ניכר מכמות הבגדים שהצרכנים קונים כיום. לא רק שאופנה זו היא המעודכנת ביותר מבחינת הדגש על הטרנדים העדכניים והסטייל הסוחף את האנשים כרגע, אלא גם מדובר בביגוד באיכות גבוהה עם דגש על הפרטים הקטנים ביותר. הבגדים עוצבו בצורה כזו שתחמיא לאדם הלובש אותם בצורה המתאימה ביותר- שכל אחד ירגיש כאילו הבגד עוצב במיוחד עבורו ולפי הטעם שלו. המטרה היא לעורר בלקוח התרגשות בעת הקנייה- הוא לא סתם קונה עוד פריט לבוש אלא חוגג את הייחודיות שלו וביגוד הטועם את הסטייל שלו.

המעצבים המצליחים ביותר כיום הם כמובן אלה שחדרו לתודעתו הקהל וביססו את אמינותם ושמם כשם שגור בקרב המון צרכנים. מעצבים אלה החלו את דרכם לפסגה לאט לאט ותחילה לא היו מוכרים בפני כול- זהו המאבק של כל מעצב מתחיל וכך היה גם בוטיק המעצבים בתחילת דרכו.

הוא החל כתנועה של קבוצת מעצבים בחניון דיזינגוף אשר שאפו להציג את כל העיצובים שלהם ולזכות בהכרה והצלחה בתחום. לא הייתה להם אפשרות להקים חנויות משל עצמכם ולהתחיל למכור את בגדיהם, בשביל להשיג מטרה זו הם צריכים להרוויח כסף תחילה ממכירות הבגדים שלהם. האלטרנטיבה הטובה ביותר היא למצוא פלטפורמה שתאפשר להם להציג את העבודות שלהם ולגרום לאנשים להכיר בהם. בצורה כזו הם מטפסים לפסגה צעד אחר צעד וצוברים את הערכת הצרכנים. עם תאוצת הפופולאריות שלה זכתה התנועה הזו, הם שודרגו וקיבלו מתחם משלהם בקניון דיזינגוף שכיום כולל כ 50 מעצבים שלכולם סטייל, ועיצובים ייחודיים.

בגדי מעצבים כיום הם בגדים שכל אישה וגבר רוצים לעצמם, אך לעיתים המחירים שלהם גבוהים נורא מפני שאתם משלמים על מותג- השם של המעצב ולא רק על איכות הבד, העיצוב ותהליך העבודה.

לעומת זאת, בגדי מעצבים של מעצבים ישראלים בתחילת דרכם נמכרים במחירים נמוכים הרבה יותר וכל זאת ללא התפשרות על איכות הבגדים, המראה והעדכניות שלהם. הבוטיק נועד בכדי לחשוף את הקהל הרחב ליצירות של המעצבים הישראליים שרוצים לפרוץ לתודעת הציבור ולשווק את הבגדים שלהם. הוא מעודד יצירה ישראלית ויזמות של מעצבים בתחילת דרכם ונותן להם סיכוי למכור פריטים שונים בעיצובים שלהם, שחוץ מבגדים כוללים גם תכשיטים ואביזרים שונים כמו שרשראות, חגורות ועוד.

אופנת בגדי מעצבים צוברת תאוצה יותר ויותר בקרב הצעירים והמבוגרים יחדיו הן במגזר הנשי ובמגזר הגברי. הדרישה לביגוד איכותי, ייחודי וכזה ששם דגש על הפרטים הקטנים מושך יותר ויותר לקוחות לרכוש את הפריטים המיוחדים הללו ולעודד את תעשיית האופנה ומעצביה.

קטגוריות: בוטיק המעצבים, כללי