שעות פתיחה:
  • ה: 14:00 - 20:00
  • ו: 10:00 - 15:00
לנווט למקום באמצעות EasyDizi
צרו קשר עם מנהל היריד
X

צרו קשר עם מנהל היריד


אם מופיעה כאן תמונה, כתבו את הטקסט שמופיע בתמונה:
[recaptcha id:recaptcha theme:dark]

דיזנגוף סנטר מובילת טרנדים אופנתיים

אנשי מקצוע בתחום האופנה מצביעים בשנים האחרונות על דיזינגוף סנטר בתור מרכז קניות שמצליח להוביל טרנדים מקומיים ובינלאומיים. יש מספר סיבות בזכותן מצליחות החנויות בדיזינגוף סנטר לשמור על המעמד הזה, וכדאי להכיר אותן לפני שרוכשים בגדים חדשים. ראשית, מדובר על מרכז קניות הנמצא בלב העיר תל אביב. זו עיר הנחשבת למובילת דעת קהל בתחום התרבות, החברה וגם האופנה. תל אביב היא המקום ממנו יוצאים טרנדים חדשים לכל רחבי הארץ ובה ניתן למצוא את חנויות האופנה המובילות. בין אם מדובר על חנויות מעצבים קטנות ואקסקלוסיביות או על רשתות גדולות ומצליחות וכמובן בוטיק המעצבים המפורסם של דיזנגוף סנטר שמתקיים על יום חמישי ושישי, תל אביב היא ללא ספק העיר להיות בה. מעבר לכך, בתוך תל אביב יש רק מספר קטן של מרכזי בילוי מוכרים ומצליחים ודיזינגוף סנטר הוא ללא ספק אחד מהם.

שנית, מתחם בילוי כמו דיזינגוף סנטר יכול לשלב בין כל הצרכים של לקוחות ותיירים. בתוך המתחם יש לא רק חנויות אופנה ייחודיות ונעימות, אלא גם בתי קפה, מסעדות, מרכזי חיים בריאים, ירידי אוכל, בוטיק מעצבים ועוד. כל חברת אופנה שרוצה למשוך תשומת לב חייבת לבלוט בדיזינגוף סנטר. יש כאלה המגיעים אל המקום רק כדי להתרשם מהטרנדים האופנתיים החדשים כמו זארה, רנואר אוCASTRO,  אך גם סיור פשוט בין החנויות מגלה כי מדובר על מתחם בילוי בעל יתרונות יוצאים מגדר הרגיל.

האם טרנדים אופנתיים עולים יותר?

חובבי אופנה מכירים היטב את החשיבות של טרנדים ומגמות. באמצעות הטרנדים הללו ניתן להצטרף אל סגנון בינלאומי ולעמוד בשורה אחת עם מעצבי האופנה המובילים בעולם. למזלם של ישראלים בארץ הקודש, יש מקומות כמו דיזינגוף סנטר בהם ניתן לחוות את הטרנדים כבר ברגע שהם מגיעים. חנויות האופנה במקום כמו קסטרו או רנואר לא יכולות להרשות לעצמן לקפוא על השמרים ולהישאר מאחור. לא משנה מאיפה נכנסים לדיזינגוף סנטר או באיזה חנות בוחרים להתחיל את הקניות, הטרנדים האופנתיים בולטים מכל פינה.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, רכישת בגדים תוך התחשבות בטרנדים אופנתיים לא תמיד כרוכה בהוצאות גדולות. דווקא הטרנדים המיושמים על ידי חברות האופנה הגדולות נמכרים לעיתים קרובות במחירים משתלמים ואטרקטיביים. במילים אחרות, היום אפשר להיכנס אל מתחם בילוי ומרכז קניות כמו דיזינגוף סנטר ולצאת עם מלתחה חדשה ואופנתית בכל מסגרת תקציב. מה שצריך לעשות הוא להתייעץ עם נציגי רשתות האופנה, למדוד את הבגדים בחנות ולא לוותר על ניצול המבצעים וההטבות. המרכז פתוח בשעות נוחות והוא מציע תנאים אופטימאליים גם עבור חובבי אופנה צעירים וגם עבור בני זוג, משפחות ומבוגרים.

בשורה החתונה, הקשר הברור בין דיזינגוף סנטר לבין טרנדים אופנתיים צפוי להימשך גם בעתיד. מבחינת הלקוחות, הדבר החשוב ביותר הוא לנצל את הקשר הזה ולהגיע אל מתחם הבילוי המוביל בישראל על מנת לקחת חלק בחוויה.

קטגוריות: בוטיק המעצבים, כללי