ממש לפני כשלושה חודשים נפתחה לראשונה טוקסיק מון- ממלכת האופנה היפנית כאן בלב של תל אביב. את ההשראה לפתיחת החנות קיבלו הבעלים מאיה ואילן לאחר טיול בטוקיו, שם גילו לראשונה את אהבתם לתרבות היפנית, על כל צבעיה וסגנונותיה.

החנות שממוקמת בסנטר (בניין A, קומה 2) מציעה ללקוחותיה אופנה ייחודית אלטרנטיבית, משוגעת וצבעונית, שנותנת מענה לכל אותם אנשים שמחפשים חידושים ומאסו באופנת המיינסטרים.

סצנת חובבי האופנה והתרבות היפנית הולכת וצוברת תאוצה. בדרך כלל מדובר באנשים שאוהבים את הצבעוניות, חובבי אופנה מושבעים או אנשים שנחשפו לטעמים והצבעים והתאהבו מיד. בין אם מדובר בילדים, בני נוער או מבוגרים, לכולם יש מקום וכל אחת ואחד ימצאו את שאהבה נפשם.

מה סוד הקסם אתם שואלים? זה די פשוט – ייחודיות. הפריטים היפנים כל כך ייחודיים ולא שגרתיים, שאין מי שעובר ליד החנות ולא עוצר כדי להתפעל, לשאול ולהתעניין. החנות מחולקת לפי סגנונות ומציעה מגוון רחב של פריטים, החל משמלות ופרטי לבוש משוגעים או סולידיים, נעליים ותכשיטים, ועד למסכות, צעצועים לילדים ואפילו עדשות מגע צבעוניות. ההמלצה שלנו היא לעבור בין כל המחלקות, כדי לוודא שלא פספסתם כלום.

אז למה דווקא אופנה יפנית? כי היא שונה בנוף האורבני, היא צבעונית וכייפית, היא צעירה ומעוררת השראה. זו ההזדמנות שלכם לצאת מהמיינסטרים ולאמץ סגנון לבוש עם אמירה, כזה שלא ישאיר אף עין אדישה.

במקרה שיתחשק לכם להפתיע ולגנוב את ההצגה, או סתם אם בא לכם לרענן קצת את המלתחה הסולידית שלכם, קפצו לטוקסיק מון ותעניקו לעצמכם חוויה צבעונית מרעננת.כמעט כמו לקפוץ ליפן- אפילו המחירים דומים.

 

קטגוריות: כללי, כתבות