שעות פתיחה:
  • ה: 14:00 - 20:00
  • ו: 10:00 - 15:00
לנווט למקום באמצעות EasyDizi
צרו קשר עם מנהל היריד
X

צרו קשר עם מנהל היריד


אם מופיעה כאן תמונה, כתבו את הטקסט שמופיע בתמונה:
[recaptcha id:recaptcha theme:dark]

כל מה שצריך לדעת לפני שרוכשים בגדי מעצבים

תל אביב מצליחה להוסיף גוון ייחודי לסגנון של המעצבים המובילים והרף כל הזמן עולה. כתוצאה מכך יכולים חובבי האופנה ליהנות ממגוון עצום של בגדי מעצבים לכל אירוע ומטרה. מצד שני, יש כאלה שעדיין חוששים מרכישת פריטי מעצבים.

בגדי מעצבים מתאימים לכולם ולכן הם זוכים להצלחה גדולה מכפי שנהוג לחשוב. עד לפני מספר שנים נהנו רק דוגמניות מבגדים בעיצוב אישי, אולם כיום מדובר על שירות פופולארי ונפוץ. מעצבים מנצלים את הרקע המקצועי שלהם ופותחים חנויות בוטיק מיוחדות. הלקוחות יכולים להגיע אל החנות, לפגוש באופן אישי את המעצב ולפעמים אפילו להזמין ממנו מידות מסוימות. כל השירות הזה לא קיים ברשתות האופנה הגדולות והוא מהווה יתרון משמעותי של המעצבים.

מה מאפיין חנויות אופנה של מעצבים?

את החשש מרכישת מוצרים של מעצבים ניתן להפיג באמצעות היכרות עם המאפיינים הבולטים של הסגנון הזה. ראשית, לא כל בוטיק מעצבים חייב להיות מחתרתי או אוונגרדי. יש הרבה בוטיקים בהם המעצבים שמים דגש על שימוש בבדים מסוימים, שאינם נפוצים ברשתות האופנה הגדולות או לחילופין לא משתלמים בייצור המוני.

שנית, גם מבחינת מחירים אין סיבה לחשוש מפני בוטיק של מעצבים. אנשי אופנה מקצועיים יודעים לזהות את הערך האמיתי של פריטים ובגדים וגם לקוחות מן השורה יכולים לעשות זאת. הדבר החשוב הוא למדוד את הבגדים, לבדוק את התחושה האישית ולוודא שמדובר על פריטים איכותיים שנותנים מענה על הצרכים והמטרות.

למי מתאימים הבגדים?

מבחינת קהל יעד, בקטגוריה של בגדי מעצבים תל אביב ללא ספק פונה לגברים ונשים בכל הגילאים. אפילו תינוקות יכולים ליהנות היום מעיצובים מרהיבים של מעצבים מובילים. מטרת המעצבים היא להיחשף לקהל יעד רחב כל האפשר. המעצבים עושים זאת באמצעות שילוב בין בדים, חומרי גלם, סגנונות, צבעים וכן הלאה. הרכישה של הבגדים מתאימה גם לקראת אירועים מיוחדים וגם בתור מתנה.

התחום של בגדי מעצבים כבר לא נמצא בחיתוליו אך נדמה שהוא עדיין לא הגיע למלוא מיצוי הפוטנציאל. במרכזי הקניות של הערים הגדולות כמו תל אביב ניתן לראות מקרוב את השינוי שעובר על תחום האופנה. מעצבים שיודעים כיצד להוביל את השינוי הזה מעניקים ללקוחות חוויה רכישה משודרגת. הם עומדים לצד הלקוח בכל התלבטות, מייצרים עבורו פתרונות אופנתיים ועושים את הכל מתוך אהבה אמיתית לתחום. כעת כל מה שנותר לעשות הוא להגיע אל חנויות הבוטיק הללו ולהתרשם מהקולקציה של המעצבים. אין סיבה להתבייש או לחשוש לפני שעושים זאת ותמיד אפשר למצוא פריט אהוב.

קטגוריות: בוטיק המעצבים, כללי