שעות פתיחה:
  • ה: 14:00 - 20:00
  • ו: 10:00 - 15:00
לנווט למקום באמצעות EasyDizi
צרו קשר עם מנהל היריד
X

צרו קשר עם מנהל היריד


אם מופיעה כאן תמונה, כתבו את הטקסט שמופיע בתמונה:
[recaptcha id:recaptcha theme:dark]

מחדשים את המלתחה לחורף

אופנת חורף בסנטר

אחד הדברים המהנים והמחממים ביותר שאפשר לעשות בתחילתה של עונת החורף, היא להתפנק ולחדש את מלתחת בגדי החורף. עונת החורף מתאפיינת במיוחד בריבוי בגדים ופרטי לבוש שונים, בין אם מדובר בשכבות הרבות והשונות בהן אנו מתהדרות מדי יום ובין אם באביזרים נלווים מסוגים שונים.

ממש לפני שאנחנו יוצאות לסיור שופינג ובדיקת קולקציות החורף של בוטיק המעצבים, רנואר, קסטרו וכד', להלן כמה נקודות למחשב אשר יהפכו את תהליך חידוש המלתחה לאפקטיבי ומהנה יותר.

 

מה אנחנו ממש צריכות?

במאורעות מסוג זה (פתיחת עונת החורף), בהן ניתן לנו תירוץ מצוין לצאת למסע שופינג מהנה, חשוב לעשות סדר בבלגאן ולהיסגר בדיוק על מצבה הנוכחי של המלתחה שלנו – מה יש ומה אין לנו, מה אנחנו ממש צריכות ומה לא יזיק אם נקנה, אבל נמצא בעדיפות נמוכה יותר. למשל, אם חסר לנו משהו הכרחי כמו ז'קט טוב, מגפיים טובות לימים הגשומים או גרביים חמימות במיוחד לבית, כדאי שנחפש קודם כל אחר פריטים אלו ורק לאחר מכן נחפש עוד פריטים מעניינים ואטרקטיביים. זה יסייע לנו להימנע מקניות מופרזות ואימפולסיביות וכך נוודא שאנחנו באמת ערוכות בצורה טובה לעונה הקרה והגשומה.

 

רוכשים פריטים שונים על פי שיטת הבצל

"שיטת הבצל" היא אחת השיטות החכמות והיעילות ביותר להתלבש בחורף. הכוונה היא להרכיב את הלבוש עימו אנו יוצאות מהבית מריבוי פריטים בעוביים שונים, כך שנוכל להשיל או להוסיף שכבות במהלך היום בהתאם למזג האוויר השורר באותו רגע ממש, ובהתאם לסביבה בה אנו נמצאים (למשל – בחוץ לעומת אזור סגור ומחומם). לכן, כדאי לחשוב על שיטת לבוש זו בבואנו לחדש את מלתחת החורף שלנו. ניתן למצוא פרטי לבוש לחורף בעוביים ומסוגים שונים, ואם נתכנן על פי שיטת הבצל שלנו, נוכל לכוון למצוא יותר פריטים דקים יחסית, וכך לגוון עוד את מלתחת החורף/סתיו שלנו. יתרון נוסף ברכישת פריטים דקים יחסית היא כמובן כי מדובר בפריטים המתאימים גם לעונות נוספות, בעיקר לסתיו ולאביב.

 

לחכות להנחות או לצאת לקנות לפני שנגמר המלאי?

בתכנון מסע הקניות לחידטוש מלתחת החורף כדאי שניקח בחשבון כי אם נמתין מספר שבועות, ייתכן שכבר יתחילו מבצעי סוף עונה ונוכל למצוא מציאות אטרקטיביות במיוחד. לעומת זאת, כאשר מדובר בפריטים פופולאריים ו"טרנדיים" לעונה מסוימת, ייתכן בהחלט כי אם נמתין יתר על המידה ייגמר המלאי ולא נקבל את הפריט שרצינו. אכן מדובר בדילמה לא פשוטה, כאשר מרבית הנשים יעדיפו אולי לנסות ולחסוך מעט בהוצאות, ולהמתין קצת למבצעים. כך גם תוכלי לרכוש יותר פריטים שונים. במידה והכסף לא משחק שיקול, למה בכלל לחכות?…

 

לסיכום, חידוש המלתחה לחורף יכול להיות מסע קניות מהנה ומעניין במיוחד, אך כדאי לתכנן אותו מראש, אפילו ברמת הבדיקה השנתית במעמקי ארון הבגדים שלנו בטרם אנו יוצאות לקניון. זה יכול לחסוך לנו הרבה זמן וכסף, ולהכין אותנו טוב יותר לחורף.

קטגוריות: בוטיק המעצבים, כללי