שעות פתיחה:
  • ה: 14:00 - 20:00
  • ו: 10:00 - 15:00
לנווט למקום באמצעות EasyDizi
צרו קשר עם מנהל היריד
X

צרו קשר עם מנהל היריד


אם מופיעה כאן תמונה, כתבו את הטקסט שמופיע בתמונה:
[recaptcha id:recaptcha theme:dark]

מעצבי שמלות ערב 2015

כל הבוטיקים בסנטר

עולם האופנה ובגדי המעצבים אינו נח לרגע. הוא ממשיך לגעוש ולשפוע התרחשויות כל הזמן, ובינתיים נראה כי שנת 2015 אינה צפויה להיות שונה – ישראל היא מעצמה קטנה גם בכל הקשור לעולם האופנה ועיצוב הבגדים, כפי שניתן להיווכח מריבוי הבוטיקים היוקרתיים ומעצבי ומעצבות האופנה הישראליים המשגשגים בארץ ובעולם.

מגוון החנויות ובוטיקי בגדי המעצבים בדיזינגוף סנטר מציעים ביקור מרתק בעולם עיצוב האופנה המקומי, והצצה לאופנות החמות המצפות לנו בתחום שמלות הערב ובגדי מעצבים אחרים בשנת 2015.

שמלות של השמות החמים  – כדאי להשקיע

עבור המתעניינים והמתעניינות בעולם האופנה בכלל, ובתחום שמלות הערב בפרט, רצוי להכיר את השמות החמים בתחום, המציעים גם השנה את מיטב עיצוביהם בבוטיקים האקסקלוסיביים של הסנטר והסביבה. שמות כמו נועה רובין, איילה פרוינדליך, דוד כהן ועוד רבים וטובים – כולם מתרכזים במרכז האופנה של ישראל.

אמנם נשים המתעניינות בעולם האופנה מכירות ויודעות לזהות את הדקויות והאיכויות השונות של מעצבי האופנה הטובים באמת, אבל גם עבור מי שעולם האופנה אינו בראש מעינייה אך נהנית ללבוש שמלת ערב מחמיאה במיוחד, כדאי להכיר את המעצבים הגדולים ולהבין מדוע שמלות הערב שלהם כובשות את עולם האופנה בשנת 2015.

מעצבי האופנה החמים בעולם האופנה בדרך כלל אינם זוכים למוניטין זה בקלות – קבלת הכרה רבה כמעצב אופנה ושמלות ערב מגיעה לאחר שנים של עבודה קשה ועיצוב אינספור פרטי לבוש. שמלת ערב המעוצבת אישית על ידי מעצב בעל שם תדע להבליט את התווים המחמיאים בגופה של האישה הלובשת אותם וגם לטשטש את התווים הפחות מחמיאים. אין זה נכון בהכרח רק לעיצוב אישי והתאמה של שמלה ללקוחה ספציפית, אלא גם באופן כללי יותר במקרה של עיצובים אקסקלוסיביים הנמכרים בבוטיקים. אם תלכי, למשל, על שמלת ערב מעוצבת של אחד או אחת מהמעצבים המוכרים והאיכותיים בארץ, תביני מדוע מדובר במעצב/ת מצליחים בשנייה שתמדדי את אותו פריט – שמלות הערב המעוצבות של השנה משלבות בין הצהרה אופנתית מסוימת (המשתנה על פי אופי השמלה – שמלה פרובוקטיבית ומושכת תשומת לב, שמלה סולידית יותר המשדרת מסתוריות וכד') לבין נוחות ופונקציונאליות. השמלות החמות בתחום בגדי המעצבים לשנת 2015 מציעות משני העולמות – יופי ונוחות, כפי שיודעים לעצב הגדולים באמת.

מי המעצב המתאים עבורך?

גם אם את לא מכירה את השמות החמים בתחום מעצבי שמלות הערב, עדיין תוכלי לבחון את האפשרויות השונות ולמצוא מעצב או מעצבת אשר מתאימים בעיצוביהם לאופייך ולטעמך באופנה. אך על מנת למצוא את העיצובים המתאימים ומחמיאים לך תהיי חייבת לצאת לשטח – להגיע לבוטיקים והחנויות של המעצבים השונים ולמדוד בעצמך. לשמלת ערב מעוצבת אין כלל את אותו אפקט כאשר היא תלויה בחלון הראווה או על המדף, וכאשר היא על הגוף שלך.

בהקשר זה, ביקור בדיזינגוף סנטר יכול להיות אפקטיבי ונוח ביותר – בביקור אחד בן כמה שעות במתחם אחד תוכלי לבחון ולמדוד אינספור שמלות ערב ועיצובים שונים של עשרות מעצבי ומעצבות אופנה בעלי שם בתחום.

קטגוריות: בוטיק המעצבים, כללי