בגדי מעצבים של מעצבים ישראלים

מספר הישראלים והישראליות אשר לובשים ומחבבים בגדי מעצבים הוא גבוה הרבה יותר ממה שנדמה. תעשיית בגדי המעצבים בישראל משגשגת מזה תקופה ארוכה, כאשר אינספור נשים (וגם לא מעט גברים) נהנים לרכוש במיטב כספם בגדי מעצבים נחשבים כאלו ואחרים, ולהתהדר בהם בהזדמנויות שונות, לרוב באירועים חברתיים רבי משתתפים כאלו ואחרים.
בעוד מרבית השמות הגדולים בתחום, דוגמת ז'אן פול גוטייה, ורסאצ'ה ו דולצ'ה גבאנה הינם כמובן מעצבים ממדינות זרות (לרוב מדינות אירופה...), ישנם גם לא מעט מעצבי אופנה ישראלים אשר הינם מוכשרים ומצליחים, ומצליחים למכור לא מעט מהדגמים שהם מעצבים. מעצבי אופנה ישראלים אלו מוכרים את מרכולתם הן בישראל והן בעולם כולו, ושמים את ישראל על מפת האופנה העולמית.

תכניות ריאליטי ותצוגות אופנה יוקרתיות בפריז ומילאנו – בגדי מעצבים ישראלים

כבר לפני כמה שנים נחשף הציבור הרחב לעולם עיצוב האופנה הישראלי הענף והפעיל כל כך, באמצעות תכנית הריאליטי "פרויקט מסלול", במסגרתה התחרו מעצבי אופנה ישראלים צעירים על ידי הצגת עיצובים שונים מדי שבוע.
כמובן שגם מלבד לתכניות ריאליטי כאלו ואחרות, עולם האופנה הישראלי שוקק חיים ומלא פעילות, ונמצא כאמור על מפת האופנה הבינלאומית. מרבית העוסקים והמומחים העולמיים בתחום האופנה מכירים בכישרונות הישראלים השונים המוציאים מדי עונה קולקציות עדכניות ומרהיבות של בגדי מעצבים כחול לבן. גם בתצוגות האופנה היוקרתיות של פריז, מילאנו ושאר בירות האופנה העולמיות ניתן למצוא מפעם לפעם כמה וכמה עיצובים של טובי מעצבי הבגדים הישראליים, אשר יכולותיהם מרשימות כאמור את עולם האופנה כולו, ולא רק את העוסקים בתחום בגבולות הארץ.

למעשה, אין זה מפתיע כלל כי ישראל נמצאת על מפת האופנה העולמית, וכי בגדי מעצבים ישראלים נמכרים בכל העולם וזוכים להערכה המגיעה להם – ישראל נמצאת על המפה כמעט בכל תחום שהוא כיום, ובטח שבתחומי התרבות השונים, החל מקולנוע וטלוויזיה וכלה כאמור בעיצוב אופנה. בישראל מוחות צעירים ותוססים בדיוק כמו בארצות המערב האחרות, ואולי אף יותר, בהתחשב באוכלוסייתה המזערית של ישראל יחסית למרבית המדינות המערביות האחרות.
בגדי מעצבים שונים פרי יצירתם של מעצבי אופנה ישראלים זוכים להערכה ולהצלחה בחו"ל, ללא כל קשר לארץ מוצאם. החדשנות והיצירתיות של מעצבי האופנה הישראלים מדברת בעד עצמה, ועושה את שלה בתצוגות האופנה בפרט ובעולם האופנה בכלל. האם יש בעיצובים של מעצבי האופנה הישראלים נגיעות והשפעה ישראלית – מזרח תיכונית? אולי בחלק מהן. אך עולם עיצוב האופנה מתנשא מעל לגבולות גיאוגרפיים או תרבותיים – באופנה כמו באופנה, יכולים כולם להתרשם מעיצוב כזה או אחר, ללא כל קשר למדינת המוצא של אותו מעצב...
חיפוש
מה חדש בסנטר?
» חנויות בסנטר
» בגדי מעצבים
» יריד האוכל
» מרכז חיים בריאים
» מאמרים
» גלריה
» הסלון
» מידע שימושי
» חדשות
» חדש! אפליקציית הניווט EASYDIZI
» שוקיסטה
fox home elite Xray ALDO קפה גרג Imaginarium idigital top shop צומת ספרים מנגו laka זארה סטימצקי מיכל נגרין sunrider israel