אמריקן אפרל

אמריקן אפרל - הלבשה אמריקנית

אמריקן אפרל מתמחה בייצור בגדים פשוטים, צבעוניים ונוחים. בתחילה ייצרה חולצות טריקו בלבד, ועימן מזוהה החברה עד היום. כיום מייצרת אמריקן אפרל בנוסף בגדי ים, הלבשה תחתונה, חצאיות ושמלות וכן אביזרי הלבשה שונים כגון צעיפים ואף לבוש לכלבים. בגדי החברה נטולים כל הדפס או כיתוב. זהו חלק מהאידאולוגיה של אמריקן אפרל, הדוגלת בפשטות, ביטוי עצמי ומסחור מצומצם ככל האפשר. הבגדים מיוצרים בשלל צבעי הקשת, זאת בניגוד לחברות טקסטיל רבות המייצרות כל דגם במספר צבעים מצומצם.

פירוש שם החברה באנגלית הוא "הלבשה אמריקנית". סגנון הלבשה כזה מתאים לטווח גילאים רחב והוא מזוהה בין היתר עם ערכים כמו חופש, ביטוי עצמי, אינדיבידואליות ועוד. אפשר לזהות מרחוק את הסגנון האופנתי של החברה, אולם הוא לא בא על חשבון שימוש בחומרי גלם איכותיים. כל אחד מהבדים המשמשים לתפירת הבגדים נבחר בקפידה ועל ידי אנשי מקצוע. זהו יתרון משמעותי של החברה והוא גם נותן מענה על צרכי הלקוחות וקהל היעד.

 מציעים לכם מגוון

אמריקן אפרל תל אביב מציעים לכם את האופנה השיקית ביותר. אחד מבתי האופנה המובילים בארצות הברית מגיע לתל אביב והמשמעות ברורה: תוכלו למצוא את הבגדים שלובשים מיטב הפאשניסטיות בניו יורק ובכל בירות האופנה בעולם במרחק הליכה או נסיעה מהבית שלכם!

חשוב מאד לציין שלצד המגוון של אמריקן אפרל קטלוג, כל אחת תוכל למצוא את הבגדים שיהפכו אותה לאושיית אופנה של ממש, וזאת למרות שהבגדים נראים פשוטים מאד – הם אומרים המון. הקטלוג המגוון מתאים לצעירות וגם לצעירות בנפשן, ולכל מי שרוצה לקבל את האופנה העדכנית, המיוחדת והיפה ביותר שיש.

אפשר להיכנס אל הסניף כדי לספוג השראה לקראת אירוע, או פשוט לרענן את המלתחה עם סגנון אופנתי מודרני ובועט. המגוון העצום משתלב באידיאולוגיה של החברה ובערכים שהיא מייצגת. החברה מאמינה כי יש לתת ללקוחות כלים לביטוי עצמי. כלים אלו מופיעים בדמות קולקציה מתקדמת של הלבשה נוחה, אופנתית וגם משתלמת.

 להיות פאשניסטה ברגע אחת

לצד כל היתרונות הללו והמגוון של אמריקל אפרל סניפים, תוכלו כמובן גם למצוא בגדים באיכות גבוהה מאוד. בחברת אמריקן אפרל מצהירים שכל הבגדים מיוצרים במפעלים מקומיים בארה"ב, תוך שימת דגש על איכות גבוהה, וכמובן שלקוחות מרוצים מכל העולם מעידים על כך – כולל הלקוחות של אמריקן אפרל תל אביב.

בזכות החנות, גם התל אביבית הממוצעת תוכל להיות פאשניסטה של ממש רק אחרי סיבוב אחד! בחברה עצמה לא קופאים על השמרים ויותר מכך: מייצרים את הקו האופנתי החדש השיקי ביותר בכל עונה, כך שכניסה לחנות מבטיחה לכן עדכניות מושלמת.

רוצים לבדוק בעצמכם במה מדובר? היכנסו אל החנות ותראו מקרוב את הקולקציה של אחת החברות המפורסמות, המצליחות והמפתיעות בעולם.

 

אמריקן אפרל
שעות פעילות: 10:00 - 22:00
שעות פעילות שישי: 10:00 - 16:00
שעות פעילות שבת: סגור.
טלפון: 03-6200481
מיקום: ביניין B, ק. 1 כניסה מרחוב קינג ג'ורג' (ליד שער 6).
חיפוש
מה חדש בסנטר?
» חנויות בסנטר
» בגדי מעצבים
» יריד האוכל
» מרכז חיים בריאים
» מאמרים
» גלריה
» הסלון
» מידע שימושי
» חדשות
» חדש! אפליקציית הניווט EASYDIZI
» שוקיסטה
fox home elite Xray ALDO קפה גרג Imaginarium idigital top shop צומת ספרים מנגו laka זארה סטימצקי מיכל נגרין sunrider israel