אמריקן אפרל


אמריקן אפרל - הלבשה אמריקנית

אמריקן אפרל מתמחה בייצור בגדים פשוטים, צבעוניים ונוחים. בתחילה ייצרה חולצות טריקו בלבד, ועימן מזוהה החברה עד היום. כיום מייצרת אמריקן אפרל בנוסף בגדי ים, הלבשה תחתונה, חצאיות ושמלות וכן אביזרי הלבשה שונים כגון צעיפים ואף לבוש לכלבים. בגדי החברה נטולים כל הדפס או כיתוב; זהו חלק מהאידאולוגיה של אמריקן אפרל, הדוגלת בפשטות, ביטוי עצמי ומסחור מצומצם ככל האפשר. הבגדים מיוצרים בשלל צבעי הקשת, זאת בניגוד לחברות טקסטיל רבות המייצרות כל דגם במספר צבעים מצומצם. פירוש שם החברה באנגלית הוא "הלבשה אמריקנית.".

 

מציעים לכם מגוון

אמריקן אפרל תל אביב, מציעים לכם את האופנה השיקית ביותר שתוכלו למצוא. בתור אחד מבתי האופנה המובילים בארה"ב, תוכלו למצוא בתוך תל אביב, את הבגדים שלובשים מיטב הפאשניסטיות בניו יורק ובכל בירות האופנה בעולם – במרחק הליכה של נסיעה מהבית שלכם! חשוב מאד לציין שלצד המגוון של אמריקן אפרל קטלוג, כל אחת תוכל למצוא את הבגדים שיהפכו אותה לאושיית אופנה של ממש, וזאת למרות שהבגדים נראים פשוטים מאד – הם אומרים המון. הקטלוג המגוון מתאים לצעירות וגם לצעירות בנפפשן, ולכל מי שרוצה לקבל את האופנה העדכנית, המיוחדת והיפה ביותר שיש.

 

להיות פאשניסטה ברגע אחת

בזכות החנות, גם התל אביבית הממוצעת, תוכל להיות פאשניסטה של ממש רק אחרי סיבוב אחד! בחברה עצמה לא קואפיןםם על המשרים, ויותר מכך – אף מייצרים את הקו האופנתי החדש השיקי ביותר בכל עונה, כך שכניסה לחנות מבטיחה לכן עדכניות מושלמת. לצד כל היתרונות הללו והמגוון של אמריקל אפרל סניפים, תוכלו כמובן גם למצוא בגדים באיכות גבוהה מאד – בחברת אמריקן אפרל מצהירים שכל הבגדים מיוצרים במפעלים מקומיים בארה"ב, תוך שימת דגש על איכות גבוהה, וכמובן שלקוחות מרוצים מכל העולם מעידים על כך – כולל הלקוחות של אמריקן אפרל תל אביב.

אמריקן אפרל
שעות פעילות: 10:00 - 22:00
שעות פעילות שישי: 10:00 - 16:00
שעות פעילות שבת: סגור.
טלפון: 03-6200481
מיקום: ביניין B, ק. 1 כניסה מרחוב קינג ג'ורג' (ליד שער 6).
חיפוש
מה חדש בסנטר?
» חנויות בסנטר
» בגדי מעצבים
» יריד האוכל
» מרכז חיים בריאים
» מאמרים
» גלריה
» הסלון
» מידע שימושי
» חדשות
» חדש! אפליקציית הניווט EASYDIZI
» שוק האיכרים
fox home elite Xray ALDO קפה גרג Imaginarium idigital top shop צומת ספרים מנגו laka זארה סטימצקי מיכל נגרין sunrider israel