בעבר לא היו שום נקודות חיבור בין בגדי מעצבים לשמלות כלה, כיום המצב אחר לגמרי. שמלות כלה הן לא אחרות מאשר בגדי מעצבים. אם בעבר שמלות כלה היו פריטים די משעממים, שכללו בד טול, פייטים ונעשו כולן על טהרת הצבע הלבן והקצפת – כיום מדובר בתחום מתפתח אשר רחוק אלף שנות אור משמלת הכלה של פעם. היחס לשמלות הכלה היום הוא הרבה יותר מורכב ומסובך, היות ומדובר בפרטי מעצבים לכל דבר. במאמר הבא ננסה להדריך אותך מעט כיצד לבחור את בגד המעצבים לחתונה שלך – הרי הוא שמלת הכלה.


שמלות כלה הן בגדי מעצבים – כיצד לבחור נכון?


כמו שלא תקלי ראש בבחירת בגדי מעצבים יוקרתיים, כך לא כדאי לעשות זאת בבחירת שמלת הכלה. אם החלטת לרכוש שמלת כלה שעוצבה על ידי מעצב – אשריך. אבל זכרי, על השמלה להיות בראש ובראשונה נוחה. עם כל הרצון לדגמן בחתונתך את פריט המעצבים המהפכני ביותר עליך לזכור כי תידרשי בחתונתך לעשות קצת יותר מלעמוד. ולכן, מעבר לעיצוב, על השמלה לאפשר לך לנוע בה באופן חופשי. כל חתונה היא שונה, ולכן חשוב גם להתאים את השמלה לאירוע. לדוגמא באירוע פשוט ודל משתתפים הופעה בשמלת ענק המעוצבת עם מיטב החידושים בתחום תחרוג מעט מן ההקשר. כמו שכבר נאמר, שמלות כלה בעבר נתפרו על טהרת הלבן, מקסימום קרם. כיום שמלות הכלה מגיעות במגוון צבעים ומושפעות רבות מעולם העיצוב. למרות זאת, לא מומלץ להתפתות מבלי לחשוב לטרנדים השונים. לא כל הצבעים מתאימים לכל הכלות וכל האירועים. בחרי את הצבע שאת הכי מתחברת אליו, תוך התייעצות עם המעצב או המעצבת. לעיתים צבעים שונים מתאימים יותר לגווני עור שונים, ולכן חשוב לשתף את אנשי המקצוע בהחלטה. לא תמיד צריך לקנות את השמלה, ניתן גם להשכיר שמלה שנעשתה על ידי מעצב, הכול תלוי בתקציב של הכלה. גם אם השמלה שבחרת היא הברקה עיצובית יוצאת דופן, חשוב לבצע מדידות שיתאימו אותה בדיוק למבנה גופך. ההתאמה צריכה להיות מדויקת אך גם נוחה עבורך – לא צמודה מדי או משוחררת מדי לדוגמא. כמו בגדי מעצבים, גם שמלות כלה אינן מושלמות ללא שילוב נכון של אקססוריז ונעליים. גם בתחום זה קיימות אפשרויות רבות וכל שנותר לך לעשות הוא לבחור.


לסיכום
בחירת שמלת הכלה, המדידות, ההתאמות – כל אלה מהווים מייצרי סטרס אולטימטיביים. בשביל לקבל את ההחלטות הנכונות כדאי תמיד להירגע, דבר שניתן לעשותו בדרכים רבות – ספורט, סדנאות צחוק ועוד. כל אלו על מנת שתוכלי לבצע את הבחירות הטובות ביותר, בין אם עבור שמלת החתונה, הנעליים או אפילו אופי האירוע והאולם. בסופו של דבר, זהו היום שלך ושל בעלך לעתיד, וככזה הוא צריך להיות בדיוק כמו שחלמתם, בטעם טוב וממיטב בגדי מעצבים.

חיפוש
מה חדש בסנטר?
» חנויות בסנטר
» בגדי מעצבים
» יריד האוכל
» מרכז חיים בריאים
» מאמרים
» גלריה
» הסלון
» מידע שימושי
» חדשות
» חדש! אפליקציית הניווט EASYDIZI
» שוקיסטה
fox home elite Xray ALDO קפה גרג Imaginarium idigital top shop צומת ספרים מנגו laka זארה סטימצקי מיכל נגרין sunrider israel