ביכולתם של בגדי מעצבים לערב ליצור הופעה יוקרתית ומכובדת כיאה ליציאות בשעות הערב, בין אם מדובר ליציאה לתיאטרון, למסעדה או מפגש חברים. לפעמים יש צורך לרכוש סט בגדים שלם כולל אקססוריז שהופכים את ההופעה למושלמת ולפעמים ניתן להוסיף לפרטי לבוש בסיסיים שכבר קיימים בארון כמו ז'אקט, חצאית או מכנסים מעוצבים כדי ליצור את ההופעה הנדרשת שתגרוף מחמאות. בעוד שבגדי ערב לגברים כוללים ברוב המקרים מכנס בגוון כהה וחולצה בהירה, בגדי ערב לנשים לרוב כוללים שמלות וחצאיות.   


בגדי מעצבים לערב לנשים


קולקציות בגדי מעצבים לערב לנשים כוללות חליפות המורכבות מחצאית וחולצה מיוחדת, מכנס אלגנטי וחגיגי יחד עם חולצה מחויטת או שמלות ערב ארוכות או קצרות המבליטות את הנתונים הטבעיים של הגוף הנשי, חלקן בעלות מחשוף נדיב, חלקן עם מחשוף מעודן, גזרת גב פתוחה יותר או פחות. בחירת השילוב של פרטי הלבוש תיעשה בהתאם לסוג האירוע או המעמד. באם מדובר באירוע בעל אופי שמרני, הבחירה תתחשב במצב הנתון גם מבחינת סגנון הבגד ומידת החשפנות שלו או דווקא אירוע רשמי פחות המאפשר לבוש נשי, מושך וחושף טפחיים. באמצעות שילוב הבגד עם אקססוריז מתאימים גם מבחינת הסגנון וגם מבחינת הצבעים, ניתן להפוך בגד בסיסי יחסית למרשים ומיוחד.


בגדי מעצבים לערב לגברים


קולקציית בגדי מעצבים לגברים לערב מורכבת מחולצות ומכנסיים מחויטים, ז'אקט ועניבה. האחרונים אינם פרטי חובה במרבית המקרים מאחר ולא כל מעמד מחייב הופעה קפדנית ורשמית שכזו. בחלק גדול מהאירועים, חולצה מגוהצת בגוונים בהירים בשילוב עם מכנסיים כהות ונעליים מצוחצחות עושים את העבודה ומאפשרים מראה אלגנטי, המפריד בין לבוש יום יומי ללבוש לשעות הערב. גם בתחום החליפות, יש לקחת בחשבון כי קיימים הבדלים בין חליפות עסקים בגווני כחול, שחור, אפור, המיועדות לפגישות עבודה מול לבוש ערב הכולל בחלק גדול מהמקרים מכנס בהיר יחסית, חולצה מכופתרת אך למחצה וז'אקט תואם (שוב, לא תמיד יש צורך בו).


בגדי ערב מעוצבים


פעמים רבות מתברר כי רכישת פריט לבוש מעוצב ייחודי שישתלב עם בגדים קיימים, תהיה יעילה הרבה יותר מאשר רכישת שמלה או חליפה חגיגיים במיוחד שהסבירות שיעשו שימוש חוזר בהם אינו גבוה. אם זאת, במידה ויש צורך בבגדי מעצבים חגיגיים במיוחד, אין סיבה להימנע מרכישתם, כאשר יש להתחשב בשיקולי נוחות הבגד ועד כמה הוא רב גווני ואינו מוגבל לסוג אירוע מסוים.


שמלות ערב מעוצבות


מבחר שמלות המיועדות לשעות הערב ולאירועים הינו מגוון ורחב, החל משמלות מחויטות ואלגנטיות, שמלות ספורטיביות ועד שמלות צבעוניות וקלילות מבדים נעימים, בעלות האורך ושילוב הגוונים הנכון. מדובר בפריט לבוש המהווה חלק גדול מהקולקציה המיועדת לערב. 


אקססוריז לבגדי מעצבים


על מנת להשלים את התמונה, מומלץ לשלב עם פרטי הלבוש גם אביזרי אופנה כמו תכשיטים, תיקים, משקפי שמש, חגורות, צעיפים, כובעים וכל אביזר קטן אך בעל יכולת לעשות את כל ההבדל ולשנות את ההופעה כולה, כך שתהפוך מסתמית וסטנדרטית לצבעונית, ייחודית ושיקית.

חיפוש
מה חדש בסנטר?
» חנויות בסנטר
» בגדי מעצבים
» יריד האוכל
» מרכז חיים בריאים
» מאמרים
» גלריה
» הסלון
» מידע שימושי
» חדשות
» חדש! אפליקציית הניווט EASYDIZI
» שוקיסטה
fox home elite Xray ALDO קפה גרג Imaginarium idigital top shop צומת ספרים מנגו laka זארה סטימצקי מיכל נגרין sunrider israel