תאריך ושעה
08/06/2017 - 20/06/2017
17:00 - 18:00

מיקום: צומת ספרים

בין התאריכים 08-20/06 ייערך בסנטר שבוע הספר במסגרתו יועברו שעות סיפור על ידי מיטב הסופרים;

8.6, יום ה'
מאירה פירון
 – "עובדה ועוד עובדה". מתאים לגילאי 4-7.
הסיפור הוא שילוב מושלם בין טקסט לתמונה: הטקסט מביא את נקודת המבט של הילד, בעוד שהתמונה מספרת את מה שמתרחש במציאות של ההורים.

11.6, יום א'
שרית אליהו ולנה גוברמן "ספר החלומות". מתאים לכל המשפחה.
ספר החלומות שלי מזמין אתכם לכתוב את החלומות ולצייר אותם. כדי להכיר את עולם החלומות על היבטיו הרבים תמצאו כאן מידע על חלומות בתרבויות שונות, החל בעולם העתיק וכלה בימינו אנו. יש בו רעיונות, מחשבות ושאלות, ואלה עשויים להעמיק אצלכם, ילדים ומבוגרים כאחד, את כוחם של החלומות.

12.6, יום ב'
מיה מיטב 
"אמא מה זה עושה". מתאים לגילאי 3-6.
"אמא, מה זה עושה?" מאת מיה מיטב בהוצאת "דני ספרים" הוא ספר ילדים מקסים, הכולל דו-שיח שגרתי לכאורה בין ילד לאמו והופך לנגד עינינו לקסם עתיר יצירתיות ודמיון. למה יהפוך הקרטון כאשר הילד יוסיף לו חפצים שונים מרחבי הבית?

14.6, יום ד'
רוביק רוזנטל "מלחמת האותיות". מתאים לגילאי 5-9.
מִלְחֶמֶת הָאוֹתִיּוֹת פּוֹתֵחַ לַיְּלָדִים, לַהוֹרִים וְלַמּוֹרִים שַׁעַר לָעוֹלָם הַקָּסוּם שֶׁל הָאוֹת הָעִבְרִית. לְכָל אוֹת בְּאָלֶף בֵּית אִישִׁיּוּת, תַּפְקִיד וְצוּרָה מְיֻחֶדֶת, וְיַחַד הֵן בּוֹנוֹת אֶת הַשָּׂפָה שֶׁאֲנַחְנוּ כָּל כָּךְ אוֹהֲבִים.

15.6, יום ה'
תמר מאיר"חנות הגלידה של פרנצסקו טירלי". מתאים לגילאי 5-9. 
חֲנוּת הַגְּלִידָה הוּא סִפּוּר עַל חֲבֵרוּת, אֹמֶץ לֵב וְעֶזְרָה הֲדָדִית. הַנַּעַר פֶּטֶר (יִצְחָק) הוּא חָמִיהָ שֶׁל הַסּוֹפֶרֶת, תָּמָר מֵאִיר, שֶׁשָּׁמְעָה מִמֶּנּוּ אֶת הַסִּפּוּר הַמֻּפְלָא עַל פְרַנְצֶ'סְקוֹ טִירֶלִי וְכָתְבָה אוֹתוֹ לְמַעַנְכֶם.

18.6, יום א'
רוביק רוזנטל"חנות המילים של נועם". מתאים לגילאי 4-7.
חֲנוּת הַמִּלִּים שֶׁל נֹעַם מְקָרֵב אֶת הַיְלָדִים לָעוֹלָם הַקָּסוּם שֶׁל הַמִּלִּים, מַפְגִּישׁ אוֹתָם עִם מִלִּים שֶׁלֹּא הִכִּירוּ, וְהוֹפֵךְ אֶת הַשָּׂפָה לְמָקוֹם שֶׁל מִשְׂחָק וְהַרְפַּתְקָה.

19.6, יום ב'
מיה מגן "אמא מה זה עושה". מתאים לגילאי 3-6.
פירוט מעלה.

20.6, יום ג'
סמדר שיר"סבתוש מתי תבואי אליי". מתאים לגילאי 3-6.
סָבְתוּשׁ, בְּנִגּוּד לַסָּבְתָא שֶׁל פַּעַם, לֹא עוֹמֶדֶת בַּמִּטְבָּח וּמְבַשֶּׁלֶת מָרָק. הִיא אִשָּׁה צְעִירָה, תּוֹסֶסֶת וּפְעִילָה. אֲבָל הִיא אוֹהֶבֶת אֶת נְכָדֶיהָ לֹא פָּחוֹת מֵהַסָּבְתוֹת שֶׁל הַמֵּאָה שֶׁעָבְרָה.

כל שעות הסיפור ייערכו בגלריה, קומה 1-, במעבר בין בניין A לבניין B בשעה 17:00.

**לתשומת ליבכם, ייתכנו שינויים.