קילומבו

kilombo dj shop הינה רשת חנויות המונה כיום 2 סניפים ובנוסף חנות וירטואלית. חברתנו הינה ספק מורשה של משרד הביטחון מס' 11001996.


אנו היבואנים הבלעדיים של: ableton ,slappa ,dmc ,technics ,eks, reloop ,ortofon, native instruments בישראל ומשווקים מורשים של כל החברות. אנו עובדים רק עם יבואנים מורשים, לצורך מתן שרות איכותי ללקוחותינו. אנו משווקים מורשים של חברת sennheiser בישראל.
החנות הראשונה הוקמה בשנת 2003 בחיפה והשניה ב - 2005 בתל אביב ושמה לה למטרה למקצע את עולם הדי ג'יי, והדיג'יי היוצר וענף התקליטנות בישראל ע"י יבוא ושיווק ייחודי של ציוד, מוסיקה, אביזרי די ג'יי ורמת שרות שאינו מוכר בתחום. החנות מייצגת את החברות המובילות בעולם לצרכי הדי ג'יי והאולפן. שרות איכות ואמינות היא הדרך שלנו.
תוכלו למצוא אצלנו את כל מה שמקיף את עולם התקליטנות והסטודיו מכל החברות: מקומפקטים, פטיפונים, ראשים ומחטים לפטיפונים, כל סוגי הכבלים, אביזרים, dvd של תחרויות תקליטנים, דיסקים, תקליטים 12", אוזניות, חולצות, רמקולים, כרטיסי קול, מיקסרים,תאורה ועוד...
אז הכינו לעצמכם כוס קפה והכנסו לעולם שכולו חווית די ג'יי ויצירה.

 

קילומבו
קילומבו
שעות פעילות: 10:30-20:00
שעות פעילות שישי: 10:30-15:00
שעות פעילות שבת: סגור.
טלפון: 03-5252010
מיקום: ביניין B, ק. 1, ליד שער 2.
חיפוש
מה חדש בסנטר?
fox home elite Xray ALDO קפה גרג Imaginarium idigital top shop צומת ספרים מנגו laka זארה סטימצקי מיכל נגרין sunrider israel