לא בהכרח פשוט למצוא בגדים במידות גדולות, במיוחד כשמחפשים אותם ברשתות הביגוד הגדולות מחו"ל ובמותגים בארץ. לעומת זאת, בענף של בגדי מעצבים, מציאות אחרת ובשונה מרשתות ביגוד רבות, ענף זה נותן מענה מיוחד המותאם לצרכים של הקהל המלא יותר, לא חייבים דיאטה הגונה כדי להיכנס לבגדי מעצבים. מעצבי אופנה יצירתיים ומוכשרים מעצבים ומייצרים פריטים גם במידות גדולות. אמנם הדבר נפוץ יותר בהקשר לבגדי מעצבים לנשים, אך עם זאת, ניתן גם למצוא בגדי מעצבים במידות גדולות לגברים מלאים. לאור הביקוש והמודעות לנושא, מעצבי האופנה מייצרים דגמים וגזרות במיוחד למידות גדולות, שיבליטו את יתרונות הגוף הנשי באמצעות גזרות מחמיאות. המטרה הא ליצור בגד שמאפשר ללובש להיראות ולהרגיש במיטבו ללא קשר למידות גופו.


מעצבי בגדים למידות גדולות


ישנם מעצבי אופנה ישראלים שראשית הקריירה שלהם כללה עיצוב בגדים למידות גדולות, תוך התחשבות בצרכים הייחודיים שלהם, שלא קיבלו מענה ברשתות הביגוד הגדולות, שהציעו בגדים במידות מאוד מוגבלות והגזרות מחמיאות למידות קטנות בלבד. מעבר לעובדה שהבגדים מעוצבים ומיוצרים גם במידות גדולות במטרה להתאימן לקהל היעד הרלוונטי, הם מתאימים גם לאילו המעדיפים ללבוש בגדים חופשיים שאינם הדוקים, העשויים מבדים רכים ואווריריים ומותאמים לאקלים החם בישראל.


בגדי מעצבים לצרכים השונים


ניתן למצוא פריטים של בגדי מעצבים במידות גדולות המיועדים לצרכים שונים, החל מבגדים ליום יום בסגנון קז'ואל, המתאים לעבודה, ללימודים ולפנאי. אלה כוללים בין השאר פרטי לבוש כמו מכנסיים, חולצות, מעילים, טוניקות ובגדי ערב חגיגיים. לאחרונים סגנון יוקרתי ומוקפד, המותאם לאירועים חגיגיים ורשמיים כמו מסיבה, חתונה, חגים וכיוצא בזה. חשוב להדגיש שלא מדובר בבגדים בעלי גזרה רחבה בהכרח, אלא מדובר בעיצובים אופנתיים בעלי גזרות מחטבות ודגמים צמודים התפורים בהתאם למידה.


טיפים לרכישת בגדי מעצבים למידות גדולות


כשבאים לרכוש בגדים במידות גדולות, מומלץ לשים לב למספר עקרונות על מנת לבצע את הרכישה המוצלחת ביותר. כדאי לרכוש פריטים בצבעים אופנתיים ולא להסתפק רק בבגדים שחורים, למרות ההנחה הרווחת ששחור מרזה ומחמיא לגוף מלא. מומלץ לבצע שילובי צבעים בלבוש שכבות- גופיה ומעליה ז'קט או עליונית. למרות שחשוב שהבגד יהיה אופנתי ועכשווי, הדבר אינו אמור לבוא על חשבון הנוחות- שהוא שיקול מרכזי בבחירת הבגד. לגבי חולצות, לא מומלץ לרכוש כאלה ארוכות או קצרות מידי. טוניקות אינן מחמיאות לגוף מלא. לגבי מכנס ג'ינס, גזרה בעלת מותן נמוכה מידי אינה תחמיא לגוף מלא. בכל מקרה, לגבי אורך המכנס, מומלץ להעדיף אורך מכנס של 4/4 או 7/8. לגבי בחירת סוג הבד, יש לקחת בחשבון שבדי לייקרה בפרט ובכלל בדים "נוזלים" אינן מחמיאים לגוף מלא. מבחינת הגזרות, מומלץ להעדיף גזרות מחויטות שהן לרוב מחמיאות לגוף מלא. לגבי אקססוריז, מומלץ לבחור אביזרים בגודל שאינו גדול או קטן מידי ולשלב אותם עם כל התאמת לבוש תבחרו. יש בכוחם לשדרג כל הופעה, בין אם מדובר בבגדי מעצבים המיועדים ליום יום או לאירוע ערב.


חיפוש
מה חדש בסנטר?
» חנויות בסנטר
» בגדי מעצבים
» יריד האוכל
» מרכז חיים בריאים
» מאמרים
» גלריה
» הסלון
» מידע שימושי
» חדשות
» חדש! אפליקציית הניווט EASYDIZI
» שוקיסטה
fox home elite Xray ALDO קפה גרג Imaginarium idigital top shop צומת ספרים מנגו laka זארה סטימצקי מיכל נגרין sunrider israel