מרכז עיצוב סוהו

מרכז העיצוב סוהו, המקום לאוהבי העיצוב, זכה לתואר ה"Meca" של חנויות העצוב בישראל ע"י המגזין הבינלאומי  www.luxuryculture.com. הרעיון שעל בסיסו עומד הסוהו הוא לאפשר לכל אחת ואחד ליהנות מחוויה אסתטית מרגשת ולקבל השראה ממגוון מוצרים ייחודיים וחדשניים שמחירם בהישג יד.

הסוהו משוחח עם לקוחותיו בשפה של אסתטיקה, חומר וצבע שמתורגמת לעושר מוצרים מעוצבים המשתלבים זה בזה באופן מדויק ומוקפד. מדובר בחנות מיוחדת המרכזת מגוון עצום של מוצרים מעוצבים בקטגוריות רבות: כלי נוי, כלי מטבח, תיקים ותכשיטים, מוצרי ספא ולייף סטייל, מוצרי נייר ומשרד, גאדג'טים מעוצבים, פריטים לילדים ועוד... בכל קטגוריה ניתן למצוא מוצרים בטווח רחב של מחירים, גם הזולים ביניהם יהיו תמיד בעלי אופי מעוצב.

הסוהו מציג את האוסף הגדול ביותר בישראל של פריטי עיצוב ישראליים יחד עם בין-לאומיים. במקום מוצגים מוצרים של למעלה ממאה מעצבים ישראלים עכשווים. לצד אלו ישנם פריטים רבים שהינם אייקונים עיצוביים של מיטב המעצבים הבינלאומיים שזכו בפרסים בתחרויות העיצוב המובילות בעולם. חלק ממוצרים אלו נמכרים באופן בלעדי בסוהו.

מרכז העיצוב סוהו בדיזנגוף סנטר זכה בתחרות השופינג של מגזין TimeOut לשנת 2009 , 2010 ו - 2011 בקטגורית חנות המתנות הטובה ביותר! 

מרכז עיצוב סוהו
מרכז עיצוב סוהו
שעות פעילות: 10:00 - 22:00
שעות פעילות שישי: 10:00 - 16:00
שעות פעילות שבת: 19:30 - 23:00
טלפון: 03-6488488
מיקום: בנין A, ק. 3.
נגישות:
חיפוש
מה חדש בסנטר?
fox home elite Xray ALDO קפה גרג Imaginarium idigital top shop צומת ספרים מנגו laka זארה סטימצקי מיכל נגרין sunrider israel