רנואר אופנה לנשים וגברים

אופנת רנואר

המון רשתות אופנה קמו ונפלו במרוצת השנים אבל אחת שממש רק עולה ועולה היא רנואר, זוהי רשת אופנה לא מתפשרת שעושה ניסים ונפלאות בכל קולקציה שיוצאת לחנויות. אין ספק שמאז הקמתה בשנת 1993 ועד היום היא לא מפסיקה להפתיע והדגמים שיוצאים מבין שורותיה נמכרים כמו לחמניות לאחר הגשם, זוהי תוצאה ישירה של מוחות חריפים ומעצבים יוצאי דופן המצליחים להיות צעד אחד קדימה לפני כולם בחזון האופנתי.

רנואר לנשים

כמו בכל רשת גדולה המכבדת את עצמה גם הרשת הזו מחולקת לשתי קטגוריות ברורות בהחלט: רנואר נשים – פה נוכל למצוא שפע של גזרות שהן נשיות מאד מחמיאות ומותאמות במיוחד לאופי החושני שבכל אישה , קיימות גזרות קלאסיות מעוצבות במיוחד לנשות עסקים אשר צריכות לשדר נכונות ומצויינות, קיימות גזרות אורבאניות המעוצבות בצורה שמתאימה לנשים החופשיות והמשוחררות בעלות דמיון מפותח ורוחניות מסחררת וכמובן אי אפשר להתעלם מכך שכל עונה מביאה גל חדש של עיצובים לצעירות וגם על זה טורחים לשמור ולטפח בתחום אופנת הנשים. בנוסף, לצד כל העיצובים הבאמת מושלמים קיימים אביזרים משלימים שאי אפשר שלא יהיו חלק מהתלבושת הכוללת כמו תיקים, שרשראות, צמידים ונעליים.

אופנת הגברים

רנואר גברים – הגבר הישראלי הטיפוסי נכון לימנו אנו הפך להיות נועז יותר, חושני יותר ופתוח לטרנדים שלא היו מתקבלים יפה עד לפני כמה שנים, כמו גזרות נמוכות וצבעים קצת יותר צעקניים, ברנואר ידעו לזהות את הפוטנציאל הטמון ברצון הזה ולכן באופנת הגברים הושם  דגש על ביגוד ספורט אלגנט שזהו הטרנד העולמי כרגע וכרשת שחייבת לעמוד בקצב המטורף שמכתיב לנו עולם האופנה ישבו מעצבי הרשת ובקפידה ובחשיבה מאד יצירתית וזורמת בנו מחדש קולקציות מאד מחמיאות לגבר הישראלי עם ניחוח של אירופה. כמו באופנת הנשים גם לגברים התווספו לצד הקולקציות והבגדים המחמיאים אביזרים רבים ואופנתיים כמו משקפי שמש, חגורות, צעיפים ועוד הרבה דברים שתופסים את העין והופכים את כל המראה למתוחכם וחושני.

איכות הבגדים

רנואר שמה לעצמה קו מנחה שבכל ליין הבגדים והאביזרים הן לנשים והן לגברים תהיה שמירה על רמת איכות גבוהה בהחלט של חומרי הגלם מהם עשויים הבגדים והאביזרים. בחברה הבינו שאין מקום להנחות ואי אפשר לזלזל באינטליגנציה של הקונה ולכן אין פשרות. אנשים מחפשים איכות מוצר ובעלות שווה לנפש ואין ספק שבאופנה הזו אפשר למצוא את הנוחות של הבגד לצד עמידה בטרנדים העכשוויים ומחיר הוגן בהחלט.

זמינות החנויות

רשת רנואר לא מפסיקה להפתיע את הדמיון וכיום סניפי הרשת עומדים על כמאה סניפים בפריסה ארצית והיד נטויה. אחד האזורים בו מרוכזים יותר מסניף אחד הוא אזור המרכז. רנואר תל אביב מציע את מבחר הקולקציות החדשות והישנות בכל אחד מסניפיו הפזורים בעיר ואין ספק שרצוי לברר אילו מבצעים מתקיימים וללכת לפני שייגמר.

קטגוריות: כללי